| Ciulca_Rebecca_1997 a întrebat:

A cântat Minodora o melodie la Cireasa de pe tort,cand a gătit ea. O melodie de dragoste, nu am prins doar putin din ea si nu stiu cum se numeşte. Stie cineva? Spunea la sfârşit ca e o melodie cu mesaj neutru dar ei îi place sa o ia ca pentru o femeie puternică care poate trece peste orice.

1 răspuns:
| Miraila a răspuns:

Oana Sirbu - Ma regasesc. asa am gasit pe youtube. Dar m-am uitat la emisiune, am auzit melodia, si asta este.