| Charice18 a întrebat:

a cumparat cineva revista popcorn din luna decembrie? daca da as vrea sa stiu cu cine sunt postere si megapostere si cu cine sunt interviuri sau articole! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Ai postere si megapostere cu: 30 Seconds toMars, Selena Gomez, Anahi, Hi-Q, Zoro, Bill Kaulitz, Pink, Robert Pattinson, Harry Potter, Cronicile din Narnia.
Si articole: Selena Gomez, Taylor Swift, Rihanna, despre fanii vedetelor, despre catelusii vedetelor si despre saruturile vedetelor si multe multe altele...

5 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Cu placere!

| Charice18 explică:

Eu cumpar fiecare numar din popcorn. d data asta am uitat sa-l cumpar azi. cel din noiembrie avea megaposter parca cu miley cyrus.si ieri a aparut nr din decembrie pentru ca nu apare neaparat p 1.de obicei p 29-30.deci mersi @olympica big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. popcorn din luna decembrie inca nu a aparutsad e de abia 30 noiembriethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel pe care l-a dat Olympica este din noiembrie, pe care il am eu! Si, Alexa are dreptate! Crede-ma pe cuvant, mie imi place revista popcorn!