| clausweet a întrebat:

a cumparat cineva revista popcorn din luna ianuarie? daca da as vrea sa stiu cu cine sunt postere si megapostere si cu cine sunt interviuri sau articole.

Răspuns Câştigător
| Charice18 a răspuns:

Am citit pe facebook k nu va mai aparea popcorn. http://www.facebook.com/RevistaPopcornRomania

3 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Hei,intra siteul lor si dai la revista.si iti arata si cu cine sunt posterele, si interviurile.etc.mie nu imi merge deocamdata siteul lor.

| Ađııa a răspuns:

Cica nu mai merge ca l'au sters...din cauza ca au desfiintat revista, cei de la bravo ca au spus ei ca exista concurenta. straight face Normal ca exista! Ei dau dabia 2 amarate de postere pe langa popcorn!

| clausweet explică:

Nici mie nu imi merge site-ul...