| Ioana9 a întrebat:

A vrea sa stiu si eu piese faine, ma c-am plictisesc deja de obiceiul pieselor ascultate...eu azi imi cautam piesa de la tv... dar am uitat cum se numeste si si cantareata x-( era foarte faina da n-am gasit-o si vreau ceva piese faine urgent:d.

Răspuns Câştigător
| XxImoGirlxX a răspuns:

Sper sa'my dai funda. te cunosc :-p
Dolores O'riordan-October, Dolores O'riordan-When We Were Young, Eddy Whata-I like the way, Shakira-Loca(varianta pe spaniola) Selena Gomez-SHake it up, Nelly-Just a dream, Tinnie Tempah ft. Eric Turner-Written in the stars, Miley Cyrus-Can't be tamed, Hayley ft. B. O. B.- Airplanes, Eminem-Not Afraid, Rihannah-Only Girl. etc. da-mi funda please :X

app...sunt oana colg'ta :-p
aa da si prietena ta cea mai buna :-p

4 răspunsuri:
| Ioana9 explică:

Pare rau o stiu:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montanah this boy thesgirl daca iti placeu am 11ani sper sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii tiam scris ca poti pe piesa this boy the girl incfearca sunt fainebig grin laughing happywinking +love struckINCEARCA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe piese super
Ciro De Luca & Liviu Guta - Cerco a Te

Million Stylez - Miss Fatty

Thaya - Fly

Thaya - Sexy Moves

Thaya - Help Me

DAN BALAN - Justify Sex

Alexandra Stan - Saxo beat

Alessia Boro Na Sou Po

Laurent Wolf - No Stress

si de dragoste

Sito-Tu si Eu

as vrea sa te sarut

plìngi din vina mea-anne mari

Ryan & Radu - Rush love

sper sa-ti placa