| MabelPines a întrebat:

Acum o saptamana am vorbit cu o colega care merge la canto ca se fac inscrieri si eu am vrut mereu sa merg, si in acelasi timp m-a sunat mama si i-am spus de inscrieri si ea a zis ca nu am voce pentru canto, inainte sa imi spuna asta cantam super, dupa asta nu mai cant deloc bine.
Ajutati-ma!
Funda!

1 răspuns:
| Annamarrya1 a răspuns:

Nu e vorba ca nu mai canti bine. Asa mi-a spus si mie mama mea: " Nu ai voce". Intr.adevar, am fost dezamagita. Dar eu stau si la 50 km de oras.
Vocea nu ti.o poti "modifica". Adica, daca ai avut, ai si acum.
Daca vei face canto, o sa ti.o imbunatatesti. Nu.ti fa griji. Tu continua sa canti.