| Fuck off a întrebat:

Am 15 ani, cand eram mica cantam cu mama... ea spune ca aveam voce destul de buna pentru varsta mea, dar acum numai am aproape deloc... oare e tarziu sa merg sa iau lectii de canto?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un profesor de canto şi după câteva cântări îţi poate spune dacă poţi cânta.
Baftă.
Pa, pa.

| Derye a răspuns:

De obicei dupa 12-13 ani ti se schimba vocea de la pubertate. Asta e cauza.

| Margera a răspuns:

Niciodata nu e tarziu daca iti place ceea ce faci din Suflet.happy