| Selenne a întrebat:

Buna
Adorrr trupa Daughtry!
Ce parere aveti? Ce melodii va plac? Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Si mie imi place foarte mult. cel mai mult imi place melodia over you care mi se potriveste dar nu numai. mi se pare foarte tare videoclipul si si mesajul pe care aceasta melodie il are in vedere:X:X! care este melodia ta pref a acestei formatii?

6 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Am auzit şi eu o singură melodie de la ei. Să zic ca se numea September...nu sunt sigură. Nu mi se pare cine ştie ce. E pentru d-ăştia care ascultă rock mai slow.

Baftă!

| Aiicha a răspuns:

Si mie imi plac fff mult!
Acum ascult de la ei call you name,imi mai plac de la ei: september,life after you,over you,home,it's not over,no surprise,used to, feels like tonight, one last chance...da imi plac multe melodii de la eibig grinabia astept sa lanseze urmatorul album

| Selenne explică:

Lost0in0your0memories--Melodiile mele preferate de la Daughtry sunt:Gone(o adorrrrtonguebig grin), On the Inside

| ReMusS a răspuns:

J.Lo.ft pitbull on the floor
eminem-not afraid
fly project-goodbye
accent -my pasion
si mai multe altele big grin

| Caputzz a răspuns:

Hey, si mie imi place foarte mult trupaa :X

| Quizzz a răspuns:

Buna in primul rand. Iar in al doilea rand, canta foarte frumos happy Toate mel. sunt frumoase si nu pot alege asa melodii preferate, dar totusi cred ca September, Over You, Life After You happy