| adytzyka a întrebat:

ajutati-ma.cand eram mica avea tata o melodie.nu mai stiu nici cine o canta stiu doar ca era o femeie. care intra untr-un bloc si fugea de cineva.si a sfasit se stransesera toti si dansau.stie cineva ce meodie e. fundita. si voturi...please,repede

2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ar fi ok sa dai mai multe detalii. perioada cand a aparut melodia (sau macar perioada cand erai tu mica, ca sa restrangem cautarea pe un interval cat mai scurt), si un refren ar fi perfect (daca are)

| fdhgcvnb a răspuns:

Smooth criminal-michael jackson
http://www.youtube.com/watch?v=1FGAWqjTdw0
sper ca asta e
:]