| FrumoasaTa a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu lista de cintece pe care le-au citat Lala Band incepind cu sezonul 1 pina la al 3-le din PCV.Mentionez ca toate cintecele sa fie incluse si daca unul nu le da pe toate altul sa complecteze lista cu cintece care nu le are celalalt. FUNDA

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Intrebarea asta e a mia oara pe tpu.Atata timp cat ei au si cont oficial de Youtube! angry

| Konata a răspuns:

Buna!
Pai uite aici melodiile cantate de LalaBand in Pariu cu Viata. Este o lista de pe site-ul oficial al serialului :
http://www.pariucuviata.net/categorie/versuri

Sper ca te-am ajutat!