| ancapopa780 a întrebat:

Ajutati-ma va rog sa gasesc o melodie al carei refren este ceva de genu' "who you're gonna' call when you can't go home alone?"..am scris versul asta pe google si mi-a dat ceva de flava mix..si sunt si restul versurilor,banuiesc ca asta e melodia, insa nu gasesc nimic audio..recunoaste cineva versul, sau stiti unde pot gasi audio? multumesc big grin

3 răspunsuri:
| AndyKama a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Fe93CLbHjxQ

Probabil ca despre asta e vorba...

| ancapopa780 explică (pentru AndyKama):

Nu..nici pe aproapelaughingmelodia pe care o caut este una dupa 2012-2013 sigur, dar mersi oricum big grin