| Abcfunny a întrebat:

Buna all! am si eu o intr sau 2big grin... vreau si eu un program de facut melodii si altul de facut ritm (sper sa intelegeti la ce ma refer) multumesc:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:FRkLF25MfY8J:download.kappa.ro/action__file/id__4129+program+de+facut+melodii&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro
http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:ZcY7WOVcwFYJ:...clnk&gl=ro
pentru ritm n-am gasit dar gasesti discutii pe forum-ul redat, vorbesti cu cei care se pricep, acolo.