| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac o poza din capu meu, ma refer ca vreau un program sau? prin care sa atasez anumite poze si sa fac una singura, nu stiu cum sa ma exprim, sper sa a-ti inteles! care nu intelegeti add hai. flit si poate ne intelegem ce vreau

Răspuns Câştigător
| RobertVali111 a răspuns:

Photoshp, clar.

2 răspunsuri:
| alecsasweet a răspuns:

Photo scape :) eu il folosesc de mult. dar nu am inteles exact. vrei sa faci un colaj ceva in genul http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0, i:122
sau sa pui pe o poza mai multe poze in genul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:33, i:239 [pentru ca daca te uiti atent "sub" acele multe poze este o poza cu o floare]
Oricum in PhotoScape poti face ambele "metode" ca sa spun asa. Tu daca vrei instaleaza-ti programul (il gasesti pe net) si apoi daca nu stii cum sa faci un colaj sau sa pui poze peste alta poza ca in exemplul a doilea trimite-mi un mesaj ceva si iti explic. :) poate dai si funda daca ti-am fost de ajutor

| Gabiᅠ a răspuns:

Pizap.com