| anonim_4396 a întrebat:

Am ascultat o melodie de curand care mi-a placut si nu stiu cum se numeste. Nu e prea veche si o canta un barbat. Refrenul e ceva de genul "imi vine sa mor... mor mor" (nu, nu e manea) si cred ca tipu canta despre cineva care murise. Zicea ceva de genu "de cand ai plecat" sau "de cand ai murit" sau"de cand nu mai esti"... help plsbig grin

3 răspunsuri:
| Black a răspuns:

In limba romana?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gasit doar manele dar du-te la un magazin de casete si intreaba te pupp