| Mire23 a întrebat:

Buna am ascultat o melodie pe Taraf TV era cu o fata singura se plimba cu o masina si la sfarsit si-a scris numele pe nisip..Imi spune cineva cum o cheama si cum se numeste piesa? mentionez ca este noua

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ati face sa plecati toti cu manelele si cocalariile de pe site happy.

| Lightning1997 a răspuns:

In orice caz, nu era o melodie ascultabila, avand in vedere canalul pe care a fost difuzata...

| Mire23 explică (pentru Lightning1997):

Stiu dar suna mai mult usoara decat manea

| badboy18 a răspuns:

Cocalarule...

| Mire23 explică (pentru badboy18):

O da mersi dar sunt fata OK? si informeaza-te mai bine ce inseamna cocalar la fel si pentru Showstopper

| badboy18 a răspuns (pentru Mire23):

Care o fi femininul la cocalar... pitzi?tongue