| anonim_4396 a întrebat:

am auzi la radio de multe ori o melodie. Dar nu stiu cum se numeste.De o luna si ceva o tot caut.Sunt 100% sigura ca o canta niste romani. O fata si un baiat.Mai intai canta baiatul iar la refren canta fata ceva de genul "iaa iaee iaaee iaa"partea nasoala e ca nu mai stiu versurile cantate de baiat. sper sa ma puteti ajuta.puppy dog eyes. dau funda big hug
Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| ruxi1728102 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JL0q8o-IAc8&feature=related
nu prea se potriveste cu "iaa iaee iaaee iaa" dar poate te ajuta

Răspuns utilizator avertizat
| patty26 a răspuns:

Pai daca tot zici ca o canta Dj project macar miai putea spune si cum se numeste melodia?laughing