| PoUfOuLeTe a întrebat:

Am auzit acum cateva minute la radio o mel, insa nu am retinut foarte bine versurile..."hai sa iertam sa alungam singuratatea adu-ti aminte de clipele in care ne-am iubit sunt zile insorite uneori si ploi dar viata intodeauna are culoare in doi". Care stiti cum se numeste melodia?-este cantata de o fata si un baiat

4 răspunsuri:
| crissu01 a răspuns:

Soryy nu te pot ajuta.chiar numi dau seama.mai asculta radioul ala poate o mai difuzeaza sau daca nu scrie versurile pe google si posibil sa-ti apara titlul melodiei.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne si noua radio'ul poate vom auzi melodia si o sa o recunoastem

| vinarsnelu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=bG4PhYdlaNw nu stiu daca asta e dar asta am gasit :P