| PoUfOuLeTe a întrebat:

Am auzit la radio o melodie cantata de o tipa, am retinut decat only you(spune aceste cuvinte destul de mult). Cine imi spune cum se numeste melodia? fundita

Răspuns Câştigător
| DعeutZa a răspuns:

Poate sa fie Mishelle feat Randi - Only You

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MISHELLE FT RANDI - Only You http://www.youtube.com/watch?v=yD67iS38Cjo asta?

| lonelyangel a răspuns:

Este sigur mishelle si Randi- only you... si in plus melodia asta e acum fff data la tv si la radio. sper ca ti-am fost de ajutor. te-am pupat love struck love struck