| 123lalala a întrebat:

am auzit aseara la radio zu o melodie, cum sa va spun ...nu are prea multe versuri, dar as vrea sa stiu cum o pot gasi? Am ascultat-o ieri seara pe la 8 fara ceva.
Help me! dau fundita happy

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Asculti Radio Zu si revii pe TPU cu niste cuvinte/versuri din piesa. Poate cel de la microfon iti va spune si cine canta si cum se numeste piesa. Ramai pe frecventele Radio Zu si e imposibil sa nu afli raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc eu sa te ajut dar trebuie mai intai sa-mi raspunzi la cateva intrebari:
Canta o femeie sau un barbat?
Era lenta sau dinamica?
Ce instrumental se auzea pe fundal?
Iti aduci aminte macar o particica din versuri?