| Forev3rAlone a întrebat:

Buna!
Am auzit astazi o piesa la radio si mi-a placut foarte mult.dar nu stiu cum se numeste sau cine o canta.
Este o melodie mai noua, cantata de o femeie cu vocea putin asemanatoare cu a Loredanei Groza..Este o piesa de iubire si spune ceva de vise pierdute si cautatori de comori.
Da, stiu ca nu am oferit multe indicii, dar poate stie cineva melodia.

2 răspunsuri:
| TheUnikBiby a răspuns:

Hmm. ai putea sa cauti versurile pe google si iti va aparea automat. Bafta! happy

| MariaMara28 a răspuns:

Amna feat Whats up-,, Arme" cred ca este.