| giirkssss a întrebat:

Am auzit azi la radio o melodie si nu stiu cum se numeste. Refrenul era ceva de genul. I singing agaiiiiin sau I'm singing again sau I'll singing again. Ma puteti ajuta? Dau funda:*

4 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Wilson ferguson- i'm singing again
I'm Singing-Kari Jobe

| giirkssss explică (pentru robertpaul):

Nu e niciuna

| robertpaul a răspuns (pentru giirkssss):

Uff.da-mi mai multe detalii,daca mai stii ceva.e noua melodia, alte cuvinte din refren, dar nu sa aleg din 3 variante ajutatoare))))daca ai vazut-o pe youtube sau videoclip pe net, descarca idm si ti-o va descarca))))si apoi iei un program sa o convertesti in mp3, dar cred ca e greu))))

| giirkssss explică (pentru robertpaul):

Nu e noua e foarte des la radio 21