| onlytiff a întrebat:

am auzit azi o melodie care era la fel ca Tal vez despues de la RBD dar era in romana.si refrenul era ceva de genul "Daca e prea tarziu, de ce ma sunai la telefon?". stie cineva ce melodie e? multumesc

Răspuns Câştigător
| RecycleBin a răspuns:

Pot sa iti spun ce melodie este. o canta nicola-daca-i tarziu.si eu m-am mirat cand am auzit-o prima data.asata e?

http://www.youtube.com/watch?v=jE3Ht1oWC6U

funda? asta e sigur 100%

1 răspuns:
| raluca_3841 a răspuns:

Melodia este cantata de nicola... cel putin asa am auzit am auzit si eu melodia da nu de la inceput...happy