| Damon99 a întrebat:

Am auzit la radio o piesa cantata la radio cu un ritm aparte ma ajutati cu numele piesei canta numai din saxofon si din cand in cand o femeie canta si injura in engleza funda

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Touch and go - Tango in harlem
http://www.youtube.com/watch?v=TyP5KHWCUJE
ascult-o bine, daca nu e asta, trebuie sa fie alta de la Touch and Go, ca numai ale lor/ei sunt cu saxofon si se injura (+ voce feminina :) )

1 răspuns:
| catelusa a răspuns:

Sak Noel - Loca People, poate? nu prea e cu saxofon, dar... totusi, cum a zis si @ROBsessed cei de la touch and Go au melodii de genul asta. Sper ca te-am ajutat...