| mikuta a întrebat:

am auzit o melodie dar nu stiu cum se numeste suna ceva de genu " open your ride..." si canta o fata, daca stiti cum se numeste,

Răspuns Câştigător
| Kqzu97 a răspuns:

Stella ft. Dj Andy-Happines?

http://www.youtube.com/watch?v=mATCfIa4M68&feature=related

Funda?;;)

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cumva http://www.youtube.com/watch?v=mATCfIa4M68?
asa imi suna mie telefonul:P

| stefycrazygirl a răspuns:

Cred ca e DJ Andy feat. Stella - Freedom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Micuto cand iti mai place o melodie asculta atent, memoreaza un vers, apoi du-te pe google scrie versul urmat de cuvantul lyrics. Iti va da imediat melodiile asemanatoare cu cantaret, compozitor, tot tacamul, n-ai cum sa nu o gasesti. Cred ca nu ai auzit corect. e cumva melodia asta -Gabriella Cilmi - Magic Carpet Ride? in care zice open up your heart...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Open you ride

| Alesha a răspuns:

Open your ride. si mai ce? si eu sunt curioasa ce melodie e. din pacate nu stiu big grin