| Gipsy a întrebat:

Buna!

Am auzit o melodie. E cantata de Nicolaie Guta si Kristyana.Erau niste versuri de genu :
"Vin` la noapte sa ma iei"
Parca.sad

Cum se numeste melodia?

Mersi :*!

Răspuns Câştigător
| mariaw a răspuns:

Inacceptabil. Să nu știi să scrii numele idolului tau.no talking

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ionutz49 a răspuns:

Lasa-te de manelelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi iti dau eu niste trupe misto. nu sunt manelisti. canta IN COREANA japoneza si in engleza au si subtitrare si cel mai bine ar fi sa te lasi de manele asc si u altceva nu manele tot timpul numai de dragoste canta LOLlaughing

| FanNane95 a răspuns:

Kristiyana si Nicolae Guta – Fura-ma azi cred ca e asta eu nu prea ascult manele

| FanNane95 a răspuns:

Kristiyana si Nicolae Guta – Fura-ma azi