| chucky_8545 a întrebat:

Nicolae Guta-Bem si bem. pe aceeasi negativ, cantata tot de Guta, o melodia doar ca are alte versuri, de dragoste, ceva de genul "si sunt fericit cand esti langa mine sai lalala" am auzit-o intr-un taxi Cine stie cum se numeste? Fundita.

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Auschwitz, the meaning of pain
The way that I want them to die
Slow death, immense decay
Showers that cleanse them of life
Forced in
Like cattle
They run
Stripped of
Their life's worth
Human mice, for the Angel of Death
Four hundred thousand more to die

Angel of Death
Monarch to the kingdom of the dead

Sadistic, surgeon of demise
Sadist of the noblest blood
Destroying, without merci
To benefit the Aryan race

| Диана a răspuns:

laughing Deci nu-mi vine sa cred! Tu pui intrebari despre manele si ai avatar pe TPU cu Tom Kaulitz? rolling on the floor Epic fail!

| anotherhumanbeing a răspuns:

Da' ce taximetrist ai nimerit si tulaughing

| chucky_8545 explică:

@anonim... daca o melodie, care ar merge fain la chefuri [pregatesc o petrecere, daca te uiti atent la intrebarile mele, tot despre manele intreb, pentru ca nu am in PC si vreau sa fie totul ok] pentru copii de 15-16 ani te indeamna sa duci paharul la gura...hmm,no comm. straight face
Oricum, multumesc ca totusi ai raspunshappy.

| chucky_8545 explică:

@anonim nu gasesc nici o melodie care sa se numeasca asastraight face

| chucky_8545 explică:

@Mrs. Deez happy Tu ai citit ce am zis? Noi, o gasca de prieteni, avem obisnuinta sa facem cate un chef, si a venit randul meu si imi trebuie muzica oh go on da whateverbatting eyelashes fiecare cu ale luibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt antialcool, nu ascult asa ceva care te indeamna sa duci paharul la gura si la destrabalare.
Mentionez ca nu are legatura cu nici o religie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De azi nu mai beau