| Papita a întrebat:

Bunahappy. Am auzit o melodie in club era in araba sau turca. e suuper :X. Care stie cum se numeste?batting eyelashes [Dau fundita:X]

Răspuns Câştigător
| »°°♥♠Emo Girl a*♠♥°°» a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0KTbOZdto90

Babu-Baramakabu;))

Daca E Asta. Imi Dai fundita?;))?;;)

11 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Sting - Desert Rose
http://www.youtube.com/watch?v=C3lWwBslWqg asta? ^_^

| Angel_5977 a răspuns:

Sunt multe melodii in araba sau turalaughingceva idiciu ca sa ne putem da seama ar fi okwinking

| CristinaCristi a răspuns:

Turkan-kiss kiss

| Ally.Bee ♀ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ZZwIAXY1P8M sigur asta e. :) ascult-o pe toata inainte sa ii dai "x" si sa spui ca nu:)

| anyka18 a răspuns:

Kristine-se thelo

| Papita explică:

E o melodie de club :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Badu - Baramakabu (Niv Cohen Remix)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sti daca un baiat e destept? cam asa suna si intrebarea ta

| Andreeacnp a răspuns:

Kobi peretz kama ahavahappy?

| jericho33 a răspuns:

Sidi Mansour - Ya Baba draga asta tii mel sigur. am cautat o si eu o luna de zile. ascult o toata, in club o si mixeaza si poate se aude altfel dar asta ii mel pe care o cauti
http://www.youtube.com/watch?v=gkfiXTP52QM

sa mi zici daca ii sau nu asta.