| Cam3lya a întrebat:

am auzit o melodie pe youtube, dar nu mai tin minte numle melodiei sau cine o canta, versurile erau cam asa: I can be a Michael Jackson, I can be a Elvis Presley... in videoclip aparea si Connect-r, dar nu canta doar statea pe un scaun si acela care canta se imbraca in Michael Jackson, apoi in Elvis si in mai multi dar nu mai tin minte, dar daca stiti cum se numeste melodia si cine o canta ziceti-mi si mie... dau funda, o zi buna sa aveti!

Răspuns Câştigător
| RC92 a răspuns:

Asta e: Phelipe - I Wanna Be I: http://www.youtube.com/watch?v=oq7M6vAEWcI.
Sper ca ti-am fost de folos!

2 răspunsuri:
| ahahhah a răspuns:

Phelipe - I wanna be

funda? big grin

| ahahhah a răspuns:

Phelipe - I wanna be

funda? big grin