| RyGoLeTa a întrebat:

Elvis Presley sau Michael Jackson? De ce?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Nu sunt ei printre preferatii mei, dar cred ca aleg Michael Jackson.

3 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Poti sa ii compari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul, nu imi plac, dar daca as fi amenintat cu moartea l-as alege pe Michael.

| JoannaChan a răspuns:

Este o intrebare foarte grea.In primul rand pentru ca amandoi imi plac la nebunie si in al doilea rand pentru ca este aproape imposibil ca sa ii compari.Fiecare cu gusturile lui.Cineva poate o sa il aleaga pe MJ si celalalt pe Elvis Presley.Dar parerea mea este ca ei au cantat stiluri absolut diferite de muzica, au trait in vremuri diferite, iar amandoi sunt genii si niste nume imposibil de uitat in istoria muzicii.Fiecare cu genul lui, evident. Oricum, pentru mine sunt de neuitat si ii ador pe amandoi si muzica lor. happy