| shadybaby a întrebat:

Am auzit o melodie rap in care versurile suna cam asa: "mi-am intors mult prea des din bunatate obrazu`" insa nu stiu exact de cine e cantata mai exact, parca de Vescan sau Parazitii, nu stiu sigur si nici din ce melodie e. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| allymiki a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=wL8vqShAh-w nu stiu sigur daca la asta te referi dar si asta are un vers "Si am intors mult prea des din bunatate obrazu" sper ca ti-am fost de ajutor:*

2 răspunsuri:
| Pauliici a răspuns:

Cred ca e Cheloo - Cand ma ia flama
happy nu cer neaparat funda pentru astawinking