| junkistul a întrebat:

Buna TPU, azi am auzit la radio o melodie si nu stiu cum se cheama si nici versurile. Dar stiu ca era ceva de genul na na na broken heart sa sa sa. Ma puteti ajuta va rog, era cantata de o femeie. Cine imi da un link cu melodia primeste funda, am mai auzit-o deci e destul de cunoscuta. Va multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Precis asta e (doar că nu știu dacă "ceva de genul na na na" era la inceput sau la capăt)

https://www.youtube.com/watch?v=HK7NDBgzDOg

| SharpEagle a răspuns (pentru sierra1):

A zis "cantata de o femeie"...

| sierra1 a răspuns (pentru SharpEagle):

Ia mai uită-te cu atenție cu cine cântă. Avocat?

| SharpEagle a răspuns (pentru sierra1):

Nu poti intelege, n-ai cum, iti lipseste o logica elementara.
Lead singer e un barbat. Daca initiatorul ar fi spus "este cantata de un barbat si o femeie", atunci s-ar fi aplicat. Nici n-a zis "e cantata si cu o femeie" sau indicii de acest gen.
Stai flexat, joc de glezne si mai lasa hartuirea, am senzatia ca ma pandesti deamboluea, ca sa bagi bete prin gard.

| sierra1 a răspuns (pentru SharpEagle):

" iti lipseste o logica elementara" - ho, ho, mai ușurel cu analizele medicalo-psihologico-căcănare online. Nu ai căderea. Si incă ceva: nu fii mitocan/că că (dublu "că" că așa e filmul) nu am plimbat cercul impreună

| SharpEagle a răspuns (pentru sierra1):

Lasa, lasa, fa abstractie de forma si concentreaza-te pe continut. Ramane cum am stabilit: logic, rational, ai dat-o de gard si ti-am demnstrat simplu, pe intelesul tau, de ce.

| sierra1 a răspuns (pentru SharpEagle):

Vai, nu la toate "răspunsurile" recomanzi etichete pe frigider?
la asta ți-a scăpat

https://www.tpu.ro/......atinge-de/

| SharpEagle a răspuns (pentru sierra1):

Te faci de rahat, opreste-te.

| sierra1 a răspuns (pentru SharpEagle):

~ SharpEagle : Te faci de rahat, opreste-te~

pune-ți-o și p-asta pe frigider, te inspiră

| SharpEagle a răspuns (pentru sierra1):

Inca o intrebare pe care o faci muci si o poluezi...
E lame, patetic, caraghios...

| sierra1 a răspuns (pentru SharpEagle):

" SharpEagle:... faci muci si o poluezi"

tot pe frigider, te inspiră

| junkistul explică (pentru sierra1):

Nu e asta, si cu na na na era in refren