| yourprincess a întrebat:

am auzit o piesa asa frumoasa,dar nu tin minte mare lucru din ea, si nicicum nu o gasesc...stiu ca la refren zicea "without you"(voce feminina) DAU FUNDA CARUIA O GASESTE!:*

7 răspunsuri:
| MEIALI a răspuns:

Without you?

| yourprincess explică:

Incepe cu ceva de genu':on the way.....si apoi la final without you!

| yourprincess explică:

Din cate raspunsuri am, niciunul nu e valid! scuze

| Katy1009 a răspuns:

Mhm..imi vine in minte doar Enrique Iglesias - Without you. Incearca, poate asta e.

| MihaiMiruna1998 a răspuns:

Eu cred ca e Adrian Sina feat Beverlei Brown - I can t live without you! funda...

| yourprincess explică (pentru MihaiMiruna1998):

Imi pare rau...dar nu e ceea ce caut