| patry94 a întrebat:

BUna am auzit o piesa la radio cantata de un barbat si zicea ceva de genul: To The New York city. iar tot in piesa canta si o fata in indiana habibi cam asa ceva.)

4 răspunsuri:
| Reny a răspuns:

Play & win-Ya BB
http://youtu.be/VhJlxvWRZDk
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jay Z ft Alicia Keys - New York (?) scuze nu sunt sigur...

| patry94 explică:

Nu sunt aceste piese.dar stiu ca barbatul are o voce asa mai stridenta in genul vocii lui Dollarman si cand canta el e piesa de club si atunci cand incepe fata e ceva romantic in indianahappy

| patry94 explică:

Nu sunt aceste piese.dar pot sa va mai spun ca barbatul are o voce mai stridenta in genul vocii lui Dollarman si atunci cand el canta piesa e mai de club iar cand incepe fata sa cante in indiana e de dragoste