| diana_2206 a întrebat:

am de facut o prezentare powerpoint despre Miami si nu stiu ce melodie sa pun pe fundal (bineinteles fara versuri-doar instrumental). Si nu as vrea o melodie plictisitoare ca sa nu-mi adoarma colegii de la primul slide... Ceva sugestii?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Iti dau eu idee
cauti pe youtube
ori enigma-november
ori enigma-return to innocence
a doua am pus-o eu la un proiect la geografie si a iesit binelove struck

| Dolores09 a răspuns:

Stiu eu o melodie dar o sa razi... :)) i mean nu cred ca poti sa pui melodia asta la proiectu' tau(in schimb poti sa cauti negativu' piesei fara versuri):
http://www.youtube.com/watch?v=9nBbGtccrAY
:)) Welcome to Miami!