| moniiq a întrebat:

Buna!

Am descarcat strong-ul DC ++ v 2.30. Asa... si cand dau acolo la lupa sa scriu ce vreau sa descarc nu merge. Adica promteru nu dispare, ci ramane la fel, ca si cum nu asi fi apasat "enter". Adica intr-un cuvant nu merge)).

La-am descarcat acum 5 minute. Ce pot sa-i fac ca sa mearga? "FUNDA":*

Răspuns Câştigător
| Crissylici0us a răspuns:

Da`i la public hubs si cauta huburi... apoi baga`le la favorites pentru a le pastra si da`i si share big grin