| Oanny a întrebat:

Am doua intrebari amandoua legate de 2 melodii.Am niste prieteni care au auzit aceste melodii dar vor sa le stie numele.Deci:

1: O fata mi-a zis ca respectiva melodie seamana cu cea de la Park Place-i have the world, o canta un baiat, iar vocea acestuia seamana putin cu cea a lui Park Place.Inca un pont in versuri este ceva de genul "pa ra pa pa". Fata a auzit melodia cand era la strand[ea mi-a zis ca era marfa melodia dar sigur nu are videoclip ca e noua aparuta, dar nu stie sigur]

2:Iar a doua melodie...Isi aduce aminte numai videoclipul.Cica era ceva de genul 3 baieti in desert si arunca niste bilute si apar niste masini apoi fete care danseaza.Cica printre masini era si de politie, iar daca am inteles bine la inceputul videoclipului apare un fluture.

Nu stiu cat a-ti inteles din ce v-am descris, oricum dau fundita!

3 răspunsuri:
| Oanny explică:

A, am gasi a doua melodie.este Residence Deejays & Frissco -lovely smilebig grin

| Turquoise a răspuns:

A 2a melodie
Residence Deejays feat Frissco
http://www.youtube.com/watch?v=SaQXTISMBJg&feature=search

| IlKvK a răspuns:

Prima ar trebui sa fie Be Free de Radio Killer, dar a doua trebuie sa fie Lovely smile de Residence Deejays.