| lovefan a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, TPU. Luni plec inr-o tabara si o sa facem un foc de tabara. Domnul diriginte m-a rugat sa caut 3 melodii romanesti, muzica usoara, bineinteles, cunoscute. Mi-a sugerat ca una dintre ele sa fie,, andri popa". Alte melodii de genul mai stiti? Va rog mult, e urgent. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AngieT a răspuns:

Mugur de fluier, daca n-ai amintiri, viata de vagabond, copilita fara minte, copil hoinar, mama de ce m-ai maritat, felia mea etc. merg excelent la focul de tabara happy

| seena8616 a răspuns:

Omul bun si pomul copt