| Florin_4813 a întrebat:

am nevoie de numele unei melodii, e o melodie greaca antique- opa opa, si este o varitana in romana. Stie careva cum se numeste melodia in romaneste si numele formatiei daca e alta?

Răspuns Câştigător
| bebedin17 a răspuns:

Tot opa opa se numeste dar numele formatiei romanesti este Mystique. este o formatie foarte veche si tot ce am putut gasi sa te ajut sa-ti faci o idee am gasit albumul lor care include si mel opa opa;) stiu formatia ca am avut caseta cu ei cand eram mica:))) uite aici linkul http://www.mgs.ro/music/?albumid=200108229.sper ca te-am ajutat intr-un fel sau altul:D

1 răspuns:
| Florin_4813 explică:

La fel si eu aveam caseta si tot nu imi aminteam numele formatiei sau melodiei...mersi mult. mi-ai fost de ajutorwinking