| anonim_4396 a întrebat:

Bunasad Am nevoie sa ajutorul vostru.Am gasit pe la bunici o caseta foarte veche in care sunt melodii selectate din anul 1998 din cate mi-a spus si tata Pe ea este o melodie in engleza cred ca e dancehee hee si suna cam asa: I can way the murder baby You gotta go to come back to I can way the murder baby Because she's not a sexy's you si mai tarziu spune un barbatthinking cred Come on Come on Come on Come Daca mai stie cineva melodia va rog sa mi-o spuneti imi place foarte mult P.S Nu scrie pe caseta melodiile Dau Funditaaalove strucklove struck

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Fa u demo cu un cablu jack la ambele capete al pui in line in in calculator si cu programul audacity faci o inregistrare o urci pe un site ca sa vedem despre ce e vorba