| anonim_4396 a întrebat:

Buna sad Am nevoie sa ajutorul vostru.Am gasit pe la bunici o caseta foarte veche in care sunt melodii selectate din anul 1998 din cate mi-a spus si tata Pe ea este o melodie in engleza cred ca e dance si suna cam asa: I can way the murder baby You gotta go to come back to I can way the murder baby Because she's not a sexy's you si mai tarziu spune un barbat cred Come on Come on Come on Come on Daca mai stie cineva melodia va rog sa mi-o spuneti imi place foarte mult P. S Nu scrie pe caseta melodiile Dau Fundita:X:X

2 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Singura soluție este să asculți cu mare atenție piesa, să notezi toate cuvintele pe care le înțelegi SIGUR și să dai un search pe google la chestia aia plus cuvântul lyrics. Eu am căutat ce ai scris tu dar nu găsește nimic, poate ai înțeles greșit happy

| Komododragosh a răspuns:

Fii atenta la toate versurile si scrie-le pe google, la search e foarte posibil sa gasesti titlul melodiei si cantaretul sau trupa care o canta.