| JustaLittle a întrebat:

Am nevoie se niste melodii reprezentative pentru fete pe care se poate dansa. Nu vreau dansurile de-a gata, doar niste melodii.
Vreau acelasi lucru si pentru baieti, sa fie reperezentative si sa se poata dansa pe ele

Imi trebuie pentru cursul festiv de sfarsit de an, va fi un fel de "dance battle"

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Parerea mea e ca, daca vrei sa faci un astfel de concurs, sa alegi o SINGURA melodie asa incat sa castige echipa cu cea mai buna coregrafie. Si pentru ca sansele sa fie egale.

| JustaLittle explică (pentru ardnaxur1961):

Nu facem un concurs. E un moment artisitic