| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: Credeti ca Justin Timberlake are hi5? Astept raspunsuri.

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu are. S-ar putea sa ii fi facut cineva din stuff o pagina pentru publicitate. Insa probabil sunt cativa fani care isi asuma identitatea lui pentru o falsa popularitate. Sunt insa mai multe vedete au un cont pe twitter unde arunca 2-3 cuvinte cand au chef sau n-au ce face mai interesant. Uneori contul de twitter e legat de cel facebook si/sau myspace.
P. S. M-am uitat si pe sentimente.ro dar nu l-am gasit rolling on the floor

| laurentiu_9029 a răspuns:

Vrezi ca Justin Timerlake e cocalar ca tine?

| вяυηєтнα a răspuns:

Eu cred ca da...mai mult ca sigur:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heloo ma numesc ana maria am 16 ani si imi palace de un baiat fff mult si av vrea sa fiu cu el nu stiu cum sa fac plisss ajutati-ma