| ĎĮĐĬ a întrebat:

Ce credeti despre Justin Bieber laughing Astept raspunsuri mai ales de la fete big grin

8 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

E doar un copil batut de soarta dupa care sunt moarte fetitele de 12 ani din cauza faptului ca e dragut(pe naiba), nu pentru ca ar fi vreun talentat.

| AlexJX90 a răspuns:

Ce cred eu despre el? Daca ar fi acum langa mine ar fi infern, haos, IAD si vorbesc serios l-as bate pana mi s-ar decapita mie pumnii

| Rockart a răspuns (pentru AlexJX90):

Dar ce ti-a facut sarmanul baiat?

| AlexJX90 a răspuns (pentru Rockart):

Asta sarman? Sa te uiti ce smecher se da cu altii si se lauda el ca are el faima si bla bla dar daca vine prin Romania si da cu ochii de mine o rog pe maicasa sa-i faca abonament la pompe funebre

| Rockart a răspuns (pentru AlexJX90):

Hm.Nu stiu ce sa zic, nu l-am cunoscut ca sa stiu ce smecher se da cu altii.Si nici nu prea imi pasa.De ce sa urasc un mucos de care in cel mult 2-3 ani nici n'o sa mai aud de el? Pe bune, mereu o sa existe cate un specimen ca el printre "vedete".Nu merita sa-ti bati capu'.

| AlexJX90 a răspuns (pentru Rockart):

Adevarat! Cea mai mare greseala a lui Dumnezeu e ca a creat prostia, smecheria, lenevia si fitele daca ar durea prostia si lenea ar urla spitalele

| AlexJX90 a răspuns (pentru Rockart):

Din cauza stilului sau eu mi-am pierdut prieteni care inainte sa auda de el erau exact pe placul meu dupa ce au vazut prin reviste justin bieber a facut nu stiu ce sau justin bieber a facut la*a au inceput sa-si faca si ei freza ca a lui si sa poarte haine genuri din astea dupa aceea au devenit prea "fitosi" si erau orbiti de stilul lui ala ca sa mai vada prietenia dintre mine si ei si intr-o zi mi-au zis "ba da tu de ce nu te faci ca justin bieber?" eu cand am auzit am zis direct nu si ei au inceput "du-te dracu de taran comunist ca tu nu porti si tu haine smechere si freza smechera ca noi..." si de atunci il urasc incat cum ti-am zis ii fac abonament la pompe funebre cand va da ochii cu mine

| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

Candva mi se parea dragut, dar nu am fost niciodata o fana al lui.Acum mi se pare un prefacut, fitos si arogant.Asta e doar parerea mea, nu am nimic in potriva cu cei care il ascultabig grin