| VanessaVaneeXo a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care s-au uitat la Romanii Au Talent: cum se numeste melodia aia care a cantat-o Trupa Maria?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Kelly Family - I Can't Help Myself

http://www.youtube.com/watch?v=1viSfRzI8to

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu... nu se poate.

Se numeşte: priveşte tot momentul şi afli ce melodie au ridiculizat cântând-o, fiindcă au zis înainte s-o behăie cum se numeşte.

Frate, faptul că mulţi n-aţi auzit de Kelly Family nu mă mai miră, e generaţia tralalaband, direction şi bieber, nu mă aştept la prea multe, dar măcar să fii naibii atent la tot momentul ălora ca să afli cum se numeşte şi melodia şi trupa.

| UnNumeSimplu a răspuns:

Kelly Family - I Can't Help Myself