| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

Am o problema, astazi am avut primul meu spectacol si deodata m-am emotionat si am uitat toate versurile.Asta este ceva ingrijorator? Este posibil ca aste sa se intample mereu sau au fost doar emotiile din primul spectacol?

Răspuns Câştigător
| AriaXaxi a răspuns:

Heii! Stiu cum sunt emotiile de la primul spectacol, dar dupa ce te obisnuiesti cu publicul nu o sa mai ai chiar asa mari emotii, iti spun din propria experienta! Sper ca te-am ajutat. happy

| XxXNotForKiidsXxX explică (pentru AriaXaxi):

Da,mai ajutat.Eram chiar foarte ingrijorata pentru ca eu ador sa cant.Ai patit vreodata asta?

1 răspuns: