| Chocolate_8650 a întrebat:

am o trupa si near trebuii cateva idei de melodii. Daca aveti idei va rog scrietile.

Răspuns Câştigător
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Now I want to hold you in my arms
worn out when I see you
you think you're all I ever wanted
you are my life
This will not change
will not switch to
you're my love
you are my life
and you will not forget
and I will keep you in my heart
tracing my heart when I see you
and can not resist I LOVE YOU
you're my love
you are my life
and this will not change
not
will not change
not
will not change
no, never will change

Avem de gand sa ma fac cantareata si sa folosesc melodia asta darr poftimhappy

7 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Ar trebui sa compuneti voi versurile sau sa va gasiti un compozitor. Nu prea suna a melodie faina cand versurile nu sunt ale voastre ci luate de pe un forum sau o retea sociala.
Eu mi-am spus parerea, acum desigur faci cum doresti sau cum doreste trupa.

| EnterSandman a răspuns:

Sunt de aceas parere ca lumea de pe aici, voi ar trebui sa va compuneti versurile si tot, voi stiti cel mai bine ce va reprezinta
nu pot eu sa va creez voua versuri hard rock si voi sa cantati pop-rock sau mai stiu eu ce...

| angelmiki a răspuns:

Ce muzica? ce gen? ar trebui sa specifici ca doar nu dam idei de muzica pop si tu sa vrei hip hop

| DrDeath a răspuns:

Am eu cantece
Ce gen vreti sa abordati?
Eu cautam o trupa care sa imi cante melodiile.

| DrDeath a răspuns:

Eu stiu sa compun cantece.

| yanis a răspuns:

Una idee buna: invata gramatica

| mirunica99 a răspuns:

PAI...rihanna-only girl, what's my name! Cascada ewerytime my touch si na nu stiu cauta si ce iti mai place tie si trupei tale SUCCES