| Ad3_4951 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am auzit la radio o melodie dar nu stiu nici cine o canta nici cum se numeste.Era ceva de genu "Mirosi a parfum de dama si nici nu ma bagi in seama...". Care ma poate ajuta cu un link. Dau fundita:X

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Miroşi a parfum de damă
Măi bărbate, măi
Şi nici nu mă bagi în seamă
Măi barbate, măi. Asta? http://www.lautarie.net/tita-barbulescu-mai-barbate-nu-se-poate/

| meLyssa_9110 a răspuns:

Muzica Lautareasca-Tita Barbulescu – Mai barbate, nu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.lautarie.net/tita-barbulescu-mai-barbate-nu-se-poate/ sau Tomis Junior - Parfum de dama