| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
Am si eu o intrebare...destul de ciudata laughing
Deci... daca de ex m`a filmez si m`a inregistrez cu tel (iphone4.asa ca nu e dala panarama big grin) vocea mea se aude altfel :[. mai naspa :-s
ASa ca... daca de ex sa zicem ca vb la microfon si m`a filmez cu o camera video...se aude vocea mea sau se aude ca la tel :-s?
Dau funda

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Vocea se aude in functie de ce model de microfon ai! Sunt microfoane de la cativa zeci de lei si pana la cateva mii de lei - speciale pentru voce! La fiecare model de microfon ai vocea in alt ton! De ex daca ai microfon cu casti pentru pc, se aude alt fel fata de IPhone!