| larisa_4510 a întrebat:

am si eu o intrebare va rog raspundeti! pls... funda!
cum se numeste melodie aia cand zice: No baby cot's my.
scuze daca am scris gresit dar nu prea imi amintesc asa de bine

4 răspunsuri:
| larisa_4510 explică:

Nu nu e aia nu stiu cine o canta...o fata stiu sg ca o canta.da nu stiu cum se scrie exact no baby cont'su my en lev my dy... bush exact cum se scrie.nah nu stiu (scuze daca am scris gresit versu ala)

| HaXo24 a răspuns:

Ionut Aanei-Larisa sa-mi trag una! Ce intrebari mai pui!

| Ida_Luca_1977 a răspuns:

Habar n-am! Am dat pe net sa caut, nu stiu, iti jur, sorry! O sa fac tot posibilul sa stiu, da? Asa ca, i'm sorry, ok si nu cred ca era no baby cot's my, habar nu am, nu stiu!