| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problemahee hee am o prietena care ma innebuneste cu versurile unei melodii sad si ma gandeam ca daca apelez la voi o potolesc si pe ea. a auzit melodia acum mult timp, cred ca de mai bine de 4 ani, dar problema e ca a retinut refrenu si ma streseaza cu melodia aia. si daca i-as putea face rost de ea ar fi perfect love struck. alta problema este k nu stiu ce gen de muzica e (seamana a manea), pff. a auzit-o si ea la un chef! si versurile suna cam asa : Hai sa bem, fir-ar mama ei de viata, ne distram pana maine dimineata. pan' la 3 sau mai bine pan' la 4, asta-i chef si maine sa facem altul! sad. Pls ma ajuta cinevaa? sad

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KwUhGOrxg78
http://www.youtube.com/watch?v=jGrjLhdiuhg
http://www.youtube.com/watch?v=Tffazl1n6bg
ai aici cateva melodii care au ca subiect...bautura...daca e printre ele ...ma bucur... daca nu... ...mai caut!

8 răspunsuri:
| zuzumic a răspuns:

Buna... eu am cautat pe gogle si nu am gasit nic treaba e ca acum meau ramas si mie in cap si de cand am citit meau ramas in cap si le tot fredonez.

| alle_1861 a răspuns:

Nu stiu ce melodie este, cred ca cum ai zis si tu manea. Dar poti sa-i dai sa asculte alta melodie si poate o va uita pe aceea.;) Ai putea incerca cu Voltaj -Si ce?
http://www.youtube.com/watch?v=bQqyStBh9xs

| alexdop21 a răspuns:

Sambata duminica? Dar nu stiu cine o canta stai sa o caut pe youtube
http://www.youtube.com/watch?v=nKU-rzPHyxI
crezi ca e asta?

| nuamnuvreau a răspuns:

Buna! In primul rand, chiar ai o problema cu prietena asta a ta.Nu stiu melodia, dar o data imi rasuna in cap si mie o melodie, si am scris versurile pe google.Asa ar trebui sa faci si tu.Scrie cateva versuri pe google(sau mozilla, sau ce ai tu)si asteapta sa vezi rezultatele.Noroc!

| SpikE a răspuns:

Canta si tu cu eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai intai afla titlul.Si fa rost de ea.Sau canta si tu ceva ce nu-i place ei :)) Poate o sa-si dea seama cat de enervant e.
Uite am gasit eu ceva.Asta e melodia? http://www.myband.ro/members/16723/20052_lyrics.php

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu te pot ajuta:cand esti langa ea spune in gandul tau: ``sa nu te mai gandesti la aceasta melodie`` spune asa ceva de 10 ori si dupa-aceea vei vedea ca nu mai canta melodia aceeawinkingwinking

| Gabriela_5005 a răspuns:

Buna. nu stiu cum se cheama melodia, dar daca mai stii cateva versuri din ea poate imi dau seama cine o canta si cum se cheama...

byewave