| Little Princess a întrebat:

Am auzit ieri o mel ff faina, versurile pe care le-am retinut erau km asa:danseaza turceste, cum se misca ma innebuneste". ceva de printesa mea, oricum e foarte faina melodia e manea.Stiti cum se numeste? E mai veche un pic.Si o canta 2 sau mai multe voci masculine

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Romeo Fantastick?!rolling on the floor

| zalisa a răspuns:

Scuze, manelele nu sunt domeniul meu.
Ce-ar fi să încerci la domnul Guţă sau la... Florin Salam?
Bze.

| ady32 a răspuns:

Cauta pe trilulilu nicu paleru-hai liberare, este un colaj de trei melodii vechi.prima este hai liberare a doua este doamne ca nevasta mea si e cea care o cauti tu iar a treia este ca asa beu oameni buni